محکومیت حوادث اخیر در عربستان

بسم الله الرحمن الرحیمتاکنون بیش از 130 نفر از هموطنان عزیز مان در پی اتفاق اخیر در صحرای منا جان خودشان را از دست داده اند ، از پروردگار متعال میخواهیم روح شان را قرین رحمت فرماید و برای خانواده ی از دست رفته گان این حادثه دلخراش نیز صبرجمیل مسئلت داریم.

اما در حادثه ها درسی نهفته است و هیچگاه حادثه ای اتفاق نمی افتد مگر آنکه در آن برای کسانیکه اهل اندیشه اند گنجی قرار داده اند که خداوند خبیر و لطیف پیام هدایت شان را در حادثه های مختلف به بندگانش می رساند.

با این حال مگر می شود باور کنیم این همه اتفاق در امروز ما تصادفی یا طبیعی باشد ؟ 

ما تمامی تلاش هایی که عمدا یا سهوا در مسیر به حجاب بردن حضرت صاحب (عج) در داخل یا خارج با تحمیل یا کشتن محکوم میکنیم و یقین داریم آن روز که همه حجاب ها کنار رود نزدیک است.

ما امیدواریم خون بی گناهان مسلمانی که امروز هزینه ی کم کاری ، اعتماد و خوش بینی عده ای در داخل جبهه انقلاب اسلامی است با تلاش مستمر ِ به موقع دوستان مان به ثمر بنشیند و دست منتقم خدا ، از طریق ایشان بر دشمنان خدا و ولی امرشان بتازد. انشاءالله

و من الله توفیق

۰
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
About Me
سلام علی آل یس
تا زمانی که انـسان تـوان شـناخت امام را نداشته باشد، سخن گفتـن از ظـهور او بی‌معناست. ظهور امام واقعه‌ای نیسـت که ناگـهان روزی اتفـاق افتد، بلـکه امـری اسـت کـه هـر روز در وجـدان مـؤمنان شیعی، حاصل مـی‌شود.
ظـهـور آینـده‌ی امـام مـسـتلزم اسـتـحاله‌ی قلـب انسان‌هاست و این ظهور تدریجی به ایمـان پیـروان و نفس وجود آنان بستگی دارد.

ما نیز معنـای انتـظار را نارضـایتی از وضـع مـوجود و تلاش جهت بهبود اوضاع می‌دانیم.

و ایـن بـهانـه‌ای شـد تـا بـامــدد ربّ مــنّان در سـال 1388در کانونی با نام متبرک «کانـون مـهـدویت تسنیم» با هــدف اعـتلای اسـلام و تلـاش در جـهت تعجیل فرج گرد هم آمدیم.

نــام کــانون را بــا الــهام از آیـه‌ی 27 سوره‌ی مبارکه مطففین (وَ مِـزَاجُهُ مِن تَسْــنِیمٍ عَـیْنًا یَـشْرَبُ بِهَا الْمُقَرَّبُونَ) "تسـنیم" برگزیدیم تا بکوشیم مصداقی از معنای آن و همچون آن چشمه‌ی جوشان باشیم.

سعـی بر ایــن بود که مهــارت‌های مخـتلفی برای منـتظران آن حضــرت تبــین و تفــسیر شود. کانون فرصــتی‌ست برای اعـلام حــضور هـر مـنتظری که خــواهان به ســر آمدن ایــن انتـظار است تا به هر نحوی که می‌تواند در جهت تحقق اهداف انتظار بکوشد.
و به انتظار تو دیگر ننشـستیم، یا علــی گفتیم و به امید آمدنتان ایستادیم،
باشد که قبول درگاهتان افتد.

__________________________

- هنر آن است که فردی بی‌هیاهوهای سیاسـی و خودنمایی‌های شیــطانی بــرای خــدا به جهاد برخیزد و خــود را فــدای هــدف کند، نه هوی و این هنر مردان خداست.
امام خمینی (رحمة الله علیه)

- هرچه زمان می‌گــذرد، تجــمع اصــحاب حــق را، "واجب‌تر و فوری‌تر" احساس می‌کنم.
امام خامنه‌ای (مدّظله العالی)

دستان مشــتاقت را به گرمـی می‌فشــاریم، اینجا کانون مهدویت تسنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم:
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان