تشکیلات

کار باید تشکیلاتی باشد...

وقتی جریانی شکل می گیرد همه باید توسعه و پیشرفت آن را وظیفه خودشان بدانند و رفتار تاثیر گذاری در جذب دیگران از خود نشان دهند واین تاثیرگذاری مستلزم داشتن صبر و حوصله می باشد.علاوه بر برگذاری جلسات بزرگ عمومی، روابط فردی و ارتباطات اثرگذار را نیز 

تقویت نماییم.

روش تشکیلات:

وقتی مومنان حضرت عیسی زیاد شدند حضرت عیسی متوجه شد که هرچند که مردم اهل ایمانند ولی رفتارشان مومنانه نیست(مسئله ای که جامعه ی امروز نیز گرفتار آن هست).حضرت عیسی مشکل را متوجه شد. زمانی که مومنین نحدود بودند حضرت با مردم در ارتباط نزدیک و صمیمی بودند.مردم رفتار عملی دینی او را میدیدند و عملا یاد میگرفتند و این امر باعث میشد اعتقاد مرد با عملشان خیلی نزدیک بهم باشد.ولی زمانی که مومنین زیاد شدند امکان ارتباط حضرت عیسی با همه ی مومنان وجود نداشت و امکان آموزش عملی سلب شده بود. خضرت عیسی راه کاری را اندیشیدند.

وظیفه ی تشکیلات: حدود دوازده تا بیست نفر زا انتخاب نمودند که شبانه روز در خدمت دین باشند. هم خود مومن باشند هم در با ایمان کردن دیگران تلاش کنند.علاوه بر صالح بودن مصلح نیز باشند.

۰
ff
۲۴ مهر ۰۰:۰۹
سلام
یعنی الان ما باید چه کار کنیم درس رو رها کنیم و بریم درس دینی بخونیم یا نه می تونیم همزمان با درس خواندن مبلغ دینی بود؟؟؟؟؟
پاسخ :
سلام
باید همزمان با درس خواندن مبلغ دینی بود
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
About Me
سلام علی آل یس
تا زمانی که انـسان تـوان شـناخت امام را نداشته باشد، سخن گفتـن از ظـهور او بی‌معناست. ظهور امام واقعه‌ای نیسـت که ناگـهان روزی اتفـاق افتد، بلـکه امـری اسـت کـه هـر روز در وجـدان مـؤمنان شیعی، حاصل مـی‌شود.
ظـهـور آینـده‌ی امـام مـسـتلزم اسـتـحاله‌ی قلـب انسان‌هاست و این ظهور تدریجی به ایمـان پیـروان و نفس وجود آنان بستگی دارد.

ما نیز معنـای انتـظار را نارضـایتی از وضـع مـوجود و تلاش جهت بهبود اوضاع می‌دانیم.

و ایـن بـهانـه‌ای شـد تـا بـامــدد ربّ مــنّان در سـال 1388در کانونی با نام متبرک «کانـون مـهـدویت تسنیم» با هــدف اعـتلای اسـلام و تلـاش در جـهت تعجیل فرج گرد هم آمدیم.

نــام کــانون را بــا الــهام از آیـه‌ی 27 سوره‌ی مبارکه مطففین (وَ مِـزَاجُهُ مِن تَسْــنِیمٍ عَـیْنًا یَـشْرَبُ بِهَا الْمُقَرَّبُونَ) "تسـنیم" برگزیدیم تا بکوشیم مصداقی از معنای آن و همچون آن چشمه‌ی جوشان باشیم.

سعـی بر ایــن بود که مهــارت‌های مخـتلفی برای منـتظران آن حضــرت تبــین و تفــسیر شود. کانون فرصــتی‌ست برای اعـلام حــضور هـر مـنتظری که خــواهان به ســر آمدن ایــن انتـظار است تا به هر نحوی که می‌تواند در جهت تحقق اهداف انتظار بکوشد.
و به انتظار تو دیگر ننشـستیم، یا علــی گفتیم و به امید آمدنتان ایستادیم،
باشد که قبول درگاهتان افتد.

__________________________

- هنر آن است که فردی بی‌هیاهوهای سیاسـی و خودنمایی‌های شیــطانی بــرای خــدا به جهاد برخیزد و خــود را فــدای هــدف کند، نه هوی و این هنر مردان خداست.
امام خمینی (رحمة الله علیه)

- هرچه زمان می‌گــذرد، تجــمع اصــحاب حــق را، "واجب‌تر و فوری‌تر" احساس می‌کنم.
امام خامنه‌ای (مدّظله العالی)

دستان مشــتاقت را به گرمـی می‌فشــاریم، اینجا کانون مهدویت تسنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم:
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان