توطئه نفوذ

بسم الله الرحمن الرحیم


برای متلاشی کردن یک ساختمان کافیست یکی یا بیشتر از ستون های آن پوسیده باشد تا در مواقع لازم آن را تخریب کنند و ساختمان را خراب کنند.

تصرف هر قلعه ی بزرگ و مستحکمی به ناچار از بیرون ممکن نخواهد و سردارانی که میخواهند قلعه های مستحکم را از پای در بیاورند آنها را از درون فتح میکنند.

فتح قلعه مستحکمی همچون انقلاب اسلامی تنها از راه نفوذ به درون ارکان اصلی و پایه های اساسی آن ممکن خواهد بود و امروز نقشه دشمن دقیقا متمرکز بر همین قضیه است.

برنامه ریزی های دقیق و تلاش در جهت اجرای آنها متاسفانه همراه با ساده لوحی و خوش خیالی عده ای در داخل همراه شده است .

همه در این امر مقصر اند . 

امروز برای یاقتن مقصر زمانی نداریم بلکه آنچه امروز باید برای آن تلاش کنیم بستن راه های نفوذ دشمن در کشور است .

آنچه امروز می تواند کشور را از این خطر حتمی نجات دهد تنها تقویت روحیه ی حماسی ملت ایران است آنهم در قالب های مختلف چون تئاتر ، موسیقی ، سینما ، شعر ،داستان ،نقاشی و...

شهادت هم کیشان ما و بالخصوص هموطنان عزیزمان در فاجعه منا و بازگشت شهدای غواص و بسیاری از خاطرات جانبازان و شهدا و ... باید در جهت تقویت روحیه حماسی قالب سازی شوند و انشاءالله در این صورت است که تلاش دشمن در جهت شکستن این روحیه بی اثر خواهد بود .

امیدواریم این صحبت ها در جهت تلاش دوستان موثر باشد.


و من الله توفیق

۰
عضو
۱۷ مهر ۱۸:۵۴
سلام. آیا تقویت روحیه حماسی به تنهایی در دفع این خطر کافی است؟
آیا برای کسی که مبانی انقلاب را به خوبی دریافت نکرده، تقویت روحیه ی حماسی موثر خواهد بود؟
آیا این "جو دادن" نیست؟
پاسخ :
سلام
تقویت روحیه حماسی به معنای ایجاد یک جو نیست .
از قبل این روحیه موجود بوده است ولی عده ای و بعضی از کارها باعث ضعیف شدن آن و غباری شدن آن شده است پس تقویت و غبارروبی از آن یعنی عبور از این مرحله .
مبانی انقلاب امروز نیاز به تذکر و تقویت دارد .

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
About Me
سلام علی آل یس
تا زمانی که انـسان تـوان شـناخت امام را نداشته باشد، سخن گفتـن از ظـهور او بی‌معناست. ظهور امام واقعه‌ای نیسـت که ناگـهان روزی اتفـاق افتد، بلـکه امـری اسـت کـه هـر روز در وجـدان مـؤمنان شیعی، حاصل مـی‌شود.
ظـهـور آینـده‌ی امـام مـسـتلزم اسـتـحاله‌ی قلـب انسان‌هاست و این ظهور تدریجی به ایمـان پیـروان و نفس وجود آنان بستگی دارد.

ما نیز معنـای انتـظار را نارضـایتی از وضـع مـوجود و تلاش جهت بهبود اوضاع می‌دانیم.

و ایـن بـهانـه‌ای شـد تـا بـامــدد ربّ مــنّان در سـال 1388در کانونی با نام متبرک «کانـون مـهـدویت تسنیم» با هــدف اعـتلای اسـلام و تلـاش در جـهت تعجیل فرج گرد هم آمدیم.

نــام کــانون را بــا الــهام از آیـه‌ی 27 سوره‌ی مبارکه مطففین (وَ مِـزَاجُهُ مِن تَسْــنِیمٍ عَـیْنًا یَـشْرَبُ بِهَا الْمُقَرَّبُونَ) "تسـنیم" برگزیدیم تا بکوشیم مصداقی از معنای آن و همچون آن چشمه‌ی جوشان باشیم.

سعـی بر ایــن بود که مهــارت‌های مخـتلفی برای منـتظران آن حضــرت تبــین و تفــسیر شود. کانون فرصــتی‌ست برای اعـلام حــضور هـر مـنتظری که خــواهان به ســر آمدن ایــن انتـظار است تا به هر نحوی که می‌تواند در جهت تحقق اهداف انتظار بکوشد.
و به انتظار تو دیگر ننشـستیم، یا علــی گفتیم و به امید آمدنتان ایستادیم،
باشد که قبول درگاهتان افتد.

__________________________

- هنر آن است که فردی بی‌هیاهوهای سیاسـی و خودنمایی‌های شیــطانی بــرای خــدا به جهاد برخیزد و خــود را فــدای هــدف کند، نه هوی و این هنر مردان خداست.
امام خمینی (رحمة الله علیه)

- هرچه زمان می‌گــذرد، تجــمع اصــحاب حــق را، "واجب‌تر و فوری‌تر" احساس می‌کنم.
امام خامنه‌ای (مدّظله العالی)

دستان مشــتاقت را به گرمـی می‌فشــاریم، اینجا کانون مهدویت تسنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم:
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان