توطئه نفوذ 2

بسم الله الرحمن الرحیم

1- هر قدر که فضای بین خاک در یک سرزمین بیشتر باشد ،  آب به سرعت بیشتری در آن نفوذ می کند و از دسترس خارج میشود که حتی رودخانه های بزرگ هم در خاک های نفوذ پذیر به خشکی می نشینند.


2- در تاریخ آمده است که زمانی برای تحریف اسلام ، از نوشتن احادیث حضرت رسول جلوگیری می شد تا فضا برای تغییر رفتار مردم آماده شد و حقیقت ، فرصت نمایان شدن را برای مدتی از دست داد و به این صورت سخنان حضرت به عنوان معیار نقد سخنان و اندیشه ها به حاشیه رانده شد تا فضا برای نفوذ فکری غیر از وحی آمده باشد. 

3- امروز تحریف معیار ها و ملاک ها و همچنین ایجاد فاصله بین مردم با خودشان و با نظام به عنوان راهبردی برای غبارآلود کردن فضا به جهت نفوذ انسان هایی با تفکری نزدیک تر به تمدن مادی امروز درحال پیگیری است.


4- برای عبور از این مرحله از برنامه ی دشمن باید ضمن کمک به همدلی و وحدت و با توجه دادن به سنت های ثابت پروردگار در تاریخ و با مطالعه ی تاریخ صدر اسلام و معاصر ایران مقابله کرد چون تاریخ در بستر مشترک تکرار میشود و این آگاهی شهادتی به ارمغان می دهد تا انشاءالله بتوانیم قدم های بعدی در برنامه ریزی دشمن را پیش بینی کرده و به موقع تصمیم صحیح را اتخاذ کنیم.


5- عبور از تحریف و ظلمات و غبار موجود ناشی از تلاش برای تحقق این تحریف و رسیدن به نور در صورتی که تلاش کنیم تا بسترفعلی را تا حد امکان با شرایط زمان حضرت رسول مقایسه کرده و برای نفوذ سخنان امام در دل نسل جدید برنامه بچینیم، محقق می شود انشاءالله


6- همه ی کسانیکه متوجه این موضوع هستند و امکان این آگاهی را دارند باید برای انتقال معارف آن به نسل تشنه ی امروز احساس مسئولیت کند.


والعاقبة للمتقین

۰
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
About Me
سلام علی آل یس
تا زمانی که انـسان تـوان شـناخت امام را نداشته باشد، سخن گفتـن از ظـهور او بی‌معناست. ظهور امام واقعه‌ای نیسـت که ناگـهان روزی اتفـاق افتد، بلـکه امـری اسـت کـه هـر روز در وجـدان مـؤمنان شیعی، حاصل مـی‌شود.
ظـهـور آینـده‌ی امـام مـسـتلزم اسـتـحاله‌ی قلـب انسان‌هاست و این ظهور تدریجی به ایمـان پیـروان و نفس وجود آنان بستگی دارد.

ما نیز معنـای انتـظار را نارضـایتی از وضـع مـوجود و تلاش جهت بهبود اوضاع می‌دانیم.

و ایـن بـهانـه‌ای شـد تـا بـامــدد ربّ مــنّان در سـال 1388در کانونی با نام متبرک «کانـون مـهـدویت تسنیم» با هــدف اعـتلای اسـلام و تلـاش در جـهت تعجیل فرج گرد هم آمدیم.

نــام کــانون را بــا الــهام از آیـه‌ی 27 سوره‌ی مبارکه مطففین (وَ مِـزَاجُهُ مِن تَسْــنِیمٍ عَـیْنًا یَـشْرَبُ بِهَا الْمُقَرَّبُونَ) "تسـنیم" برگزیدیم تا بکوشیم مصداقی از معنای آن و همچون آن چشمه‌ی جوشان باشیم.

سعـی بر ایــن بود که مهــارت‌های مخـتلفی برای منـتظران آن حضــرت تبــین و تفــسیر شود. کانون فرصــتی‌ست برای اعـلام حــضور هـر مـنتظری که خــواهان به ســر آمدن ایــن انتـظار است تا به هر نحوی که می‌تواند در جهت تحقق اهداف انتظار بکوشد.
و به انتظار تو دیگر ننشـستیم، یا علــی گفتیم و به امید آمدنتان ایستادیم،
باشد که قبول درگاهتان افتد.

__________________________

- هنر آن است که فردی بی‌هیاهوهای سیاسـی و خودنمایی‌های شیــطانی بــرای خــدا به جهاد برخیزد و خــود را فــدای هــدف کند، نه هوی و این هنر مردان خداست.
امام خمینی (رحمة الله علیه)

- هرچه زمان می‌گــذرد، تجــمع اصــحاب حــق را، "واجب‌تر و فوری‌تر" احساس می‌کنم.
امام خامنه‌ای (مدّظله العالی)

دستان مشــتاقت را به گرمـی می‌فشــاریم، اینجا کانون مهدویت تسنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم:
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان