انقلاب اسلامی؛زمینه ساز تمدن اسلامی5

                                          بسم اللّه الرحمن االرحیم

آیا انگیزه کسانی که خود را انقلابی میدانندباذات انقلاب همخوانی دارد؟؟؟
شاید امروز بتوان گفت خودی ها نسبت به انقلاب کسانی هستند که در عین شیعه بودن در پذیرفتن اصل انقلاب اسلامی و ولایت فقیه باهمدیگر مشترک اند،این ورود ورود خوبی است اماتجربه نشان داده است که معلوم نیست با پذیرش این شعارها باز جریاناتی با اصل و ذات انقلاب درگیرنشود.درذیل عقاید فوق باید این سوال مطرح باشد که با پذیرش انقلاب و ولایت فقیه بنااست جامعه به کجابرسد؟؟ممکن است حتی بگویند به تمدن اسلامی برسیم و نهایت تمدن را هم حکومت حضرت بقیه اللّه(عج)بدانند،بااین همه تعریفی که از تمدن اسلامی دارند تحت تاثیر نگاه و فرهنگ غربی است.این افراد اگر حضرت صاحب الامر(عج)هم تشریف بیاورندبه کارهای ایشان اشکال میگیرند چون این ها حضور حضرت راهم ب ای تحقق مدینه ای میدانند که خودشان تعریف کرده اند و درعمق نگاهشان به فرهنگ غرب اصالت میدهند و نتوانستند حقیقتی ماورای غرب بشناسند.
۰
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
About Me
سلام علی آل یس
تا زمانی که انـسان تـوان شـناخت امام را نداشته باشد، سخن گفتـن از ظـهور او بی‌معناست. ظهور امام واقعه‌ای نیسـت که ناگـهان روزی اتفـاق افتد، بلـکه امـری اسـت کـه هـر روز در وجـدان مـؤمنان شیعی، حاصل مـی‌شود.
ظـهـور آینـده‌ی امـام مـسـتلزم اسـتـحاله‌ی قلـب انسان‌هاست و این ظهور تدریجی به ایمـان پیـروان و نفس وجود آنان بستگی دارد.

ما نیز معنـای انتـظار را نارضـایتی از وضـع مـوجود و تلاش جهت بهبود اوضاع می‌دانیم.

و ایـن بـهانـه‌ای شـد تـا بـامــدد ربّ مــنّان در سـال 1388در کانونی با نام متبرک «کانـون مـهـدویت تسنیم» با هــدف اعـتلای اسـلام و تلـاش در جـهت تعجیل فرج گرد هم آمدیم.

نــام کــانون را بــا الــهام از آیـه‌ی 27 سوره‌ی مبارکه مطففین (وَ مِـزَاجُهُ مِن تَسْــنِیمٍ عَـیْنًا یَـشْرَبُ بِهَا الْمُقَرَّبُونَ) "تسـنیم" برگزیدیم تا بکوشیم مصداقی از معنای آن و همچون آن چشمه‌ی جوشان باشیم.

سعـی بر ایــن بود که مهــارت‌های مخـتلفی برای منـتظران آن حضــرت تبــین و تفــسیر شود. کانون فرصــتی‌ست برای اعـلام حــضور هـر مـنتظری که خــواهان به ســر آمدن ایــن انتـظار است تا به هر نحوی که می‌تواند در جهت تحقق اهداف انتظار بکوشد.
و به انتظار تو دیگر ننشـستیم، یا علــی گفتیم و به امید آمدنتان ایستادیم،
باشد که قبول درگاهتان افتد.

__________________________

- هنر آن است که فردی بی‌هیاهوهای سیاسـی و خودنمایی‌های شیــطانی بــرای خــدا به جهاد برخیزد و خــود را فــدای هــدف کند، نه هوی و این هنر مردان خداست.
امام خمینی (رحمة الله علیه)

- هرچه زمان می‌گــذرد، تجــمع اصــحاب حــق را، "واجب‌تر و فوری‌تر" احساس می‌کنم.
امام خامنه‌ای (مدّظله العالی)

دستان مشــتاقت را به گرمـی می‌فشــاریم، اینجا کانون مهدویت تسنیم.

بسم الله الرحمن الرحیم:
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان